داشتن یک وب‌سایت، همچون باز کردن پنجره‌ای است که با باز کردن آن می‌توانید توجه مشتریان بالقوه را به سمت کسب ‌و کارتان جلب کنید.حال چرا کسب‌ و کار شما نیازمند وب‌سایت است؟ با 13 درصد همراه باشید

 

وب‌سایت ‌ها هرگز نمی‌خوابند : بسیاری از مردم، شب‌ هنگام از اینترنت استفاده و وب‌گردی می‌کنند، زمانی‌که کسب‌وکارها تعطیل هستند؛ بنابراین این مسئله بسیار خوب است، زیرا استراحتی برای وب‌سایت‌ها وجود ندارد و هرگز تعطیل نمی‌شوند. یک وب‌سایت اجازه می‌دهد سازمان و کسب‌وکار شما در طول 24 ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته و 365 روز سال باز باشد. داشتن یک وب‌سایت، همانند داشتن کارمندی است که در تمام ساعات – حتی آخر هفته‌ها و تعطیلات – به کار خود ادامه می‌دهد.

 

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. حال چه خوب که این سایت به صورت کاملا رایگان طراحی شود .

 

آیا تا به حال به این فکر بوده اید که تجارت سنتی شما با اینکه همیشه سنتی خریداری شده و خواهد شد میتواند تغییر پیدا کند؟!

مشتری های بیشتر : در سال گذشته، بیش از ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر روزانه از اینترنت استفاده داشته که حدود 90% از آنها خرید کرده و با شرکت و کمپانی های مختلفی در ارتباط بوده اند. اگر شما وبسایت نداشته باشید، امتیاز ارتباط با این افراد را از دست خواهید داد.

 

رقیبِ اصلیِ شما یک وب‌سایت دار : اگر با کسب‌وکار دیگری که دارای وب‌سایت است در حال رقابت مستقیم هستید، آن‌ها دارای یک مزیت بارز هستند، بخصوص اگر با وب‌سایتشان بازاریابی اینترنتی انجام دهند. وب‌سایت، یک راه عالی برای هموار ساختن عرصه رقابت است.

 

متاسفانه بعضا مشاهده شده است طراحی سایت های ورد پرس و جوملای بی کیفیت و حتی طراحی های اختصاصی بسیار ضعیف با قیمت های نجومی گفته شده است و شاید نزدیک به 70 درصد مشتریان ما قبلا این تجربه ی تلخ را داشته اند. استارت آپ 13 درصد با ارائه سایت های کاملا رایگان و با کد نویسی کاملا اختصاصی توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند .

 

یکی دیگر از مسائلی که مشتریان ما در گذشته داشته اند و حتی خود ما در خیلی از زمینه ها با آن مواجه بوده ایم، سیاست غیر شفاف بودن است. بدین صورت که در طراحی سایت ها بعضی از همکاران ما قیمت های بسیار کم و بصورت کاملا کلی گفته اند ولی در طول زمان با هر تغییر، مشتری ها با حجم عجیب از هزینه تراشی ها مواجه می شوند. طراحی سایت شرکت 13 درصد سیاست شفاف بودن را داشته و به هیچ عنوان از این سیاست بسیار زشت استفاده نخواهد کرد و سایت را به صورت کاملا رایگان طراحی و ارائه می دهد .